لوگوی بیمه لند

.با وارد شدن به بخش پروفایل، می توانید خریدها،تخفیفات و یادآوری های خود را مشاهده و مدیریت کنید

 • مقدمه

  کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی بیمه لند به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت بیمه لند و استفاده از محصولات و تمامی خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات بیمه لند است. ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بیمه لند از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
 • تعاریف و اصطلاحات عمومی

  1. مشتری، کاربر، بیمه گذار و خریدار همه به کسی اطلاق می شود که با ورود به وب سایت بیمه لند مشخصات بیمه نامه ی مورد نظر خود را وارد کرده و به صورت آنلاین یا تلفنی اقدام به درج سفارش می کند. در واقع بيمه گذار به طور کلی شخص حقيقی يا حقوقي است كه مشخصات وي در بيمه نامه ذكر مي گردد و پرداخت حق بيمه را تعهد مي نمايد.

  2. بيمه گر به شركت بيمه اي اطلاق می شود که دارای مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای ارائه ی خدمات و محصولات بیمه ای است و مشخصات آن در بيمه نامه قـيد شده و جبـران خسارات و پرداخت غرامات ناشي از حوادث احتمالي طبق شرايط مقــرر در بيمه نامه را به عهده مي‌گيرد.

  3. بيمه شده شي يا شخصي است كه احتمال تحقق خطر يا خطرات مشمول بيمه نامه، براي آن موجب انعقاد بيمه نامه مي گردد.

  4. محصول به هرگونه خدمتی اعم از بیمه نامه، مشاوره و... اطلاق می شود که از جانب وبسایت بیمه لند به کاربر ارائه شده و در ازای آن وجهی دریافت می‌شود.

  5. بیمه لند در مقطع فعلی صرفا به مشتریان حقیقی که صرفا مصرف کننده نهایی باشند خدمت ارائه می‌کند. لذا طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده (همچنین کاربر، بیمه گذار و خریدار) هر شخص حقیقی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 • شرایط اختصاصی

  1. محصولاتی که در بیمه لند به فروش می رسند، منحصر به بیمه نامه های مختلف هستند و در این درگاه کالاهای فیزیکی به فروش نمی رسد. بنابراین هر بیمه نامه که از این وبسایت خریداری می شود تابع شرایط عمومی و اختصاصی آن بیمه نامه است که توسط شرکت بیمه صادرکننده تهیه و به تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسیده است.

  2. با توجه به اینکه بیمه لند یک بستر آنلاین برای صدور انواع بیمه نامه و خدمات بیمه‌ای است، لذا مسئولیت ارائه اطلاعات صحیح برای صدور بیمه نامه بر عهده ی کاربر است. لذا مسئولیت هرگونه اشتباهِ وی در ورود اطلاعات که منتهی به صدور اشتباهِ بیمه نامه و در نتیجه ضرر و زیان کاربر یا بیمه بازر شود، بر عهده کاربر است. در فروش تلفنی، در صورتی که کاربر اطلاعات را به صورت صحیح ارائه کند اما بیمه لند در ورود اطلاعات وی دچار اشتباه شود، مسئولیت آن با بیمه بازار خواهد بود. در این صورت، کاربر باید ظرف 48 ساعت اشتباه صورت گرفته در ورود اطلاعات به بیمه نامه را کتبا به بیمه لند متذکر شده و درخواست اصلاح بیمه نامه و صدور الحاقیه را بنماید. در صورتی که کاربر این کار را انجام ندهد، وی می پذیرد که مسئولیت اشتباه بعد 48 ساعت از بیمه لند ساقط و به وی منتقل خواهد شد.

  3. هنگامی که کاربر از خدمات بیمه لند استفاده کرده و یا هرنوع محصول بیمه‌ای را از بیمه لند می‌خرد، یا سفارش اینترنتی خود را ثبت یا نهایی می‏‌کند و یا با بیمه لند از طریق تلفن، ایمیل و یا قسمت تماس با ما ارتباط برقرار می کند، این ارتباطات به صورت الکترونیکی و یا تلفنی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست کاربر با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، وی موافقت می‌‏کند که بیمه لند به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) و یا تلفنی به درخواست وی پاسخ دهد. همچنین نشانی ایمیل و شماره تلفن‌های ثابت و همراه که کاربر در پروفایل خود یا در مراحل خرید محصول ثبت می‌کند، تنها نشانی ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های بیمه بازار از طریق آن ها صورت می‌گیرد.

  4. در حال حاضر سرشماره‌ی 2188500193 ایمیل info@BimehLand.com و شماره تلفن 66020500-021 راه های ارتباطیِ بیمه لند با کاربر هستند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک و یا ایمیل و یا برقراری تماس تلفنی تحت عنوان بیمه لند، از هر راه ارتباطی دیگری تخلف و در حکم سوء استفاده از نام بیمه لند است و بیمه لند مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

  5. بیمه لند به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و از آن محافظت کرده و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربرانش دفاع کند. برای انجام این مهم، بیمه لند تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده کاربر از سایت را راسا توسعه داده و یا استخدام می کند. کاربر با استفاده از وبسایت بیمه لند، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهد.

  6. در صورتی که کاربر در ساعات کاری اقدام به خرید بیمه‌نامه شخص ثالث از بیمه‌بازار کند، بیمه لند موظف است در صورت صحت اطلاعات کاربر در همان روز بیمه‌نامه را صادر کند. همچنین در صورت خرید بیمه‌نامه در ساعات غیر کاری، بیمه‌بازار موظف به صدور بیمه‌نامه در اولین روز کاری بعد از خرید است.

   خرید بیمه‌نامه از بیمه‌بازار، به معنی پرداخت آنلاین حق بیمه در وبسایت بیمه‌بازار است. ساعات کاری، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 و پنجشنبه از ساعت 8 تا 13، به استثنای تعطیلات رسمی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. در مورد سایر بیمه ها به جز بیمه شخص ثالث، بیمه لند متعهد به صدور بیمه‌نامه در همان روز نبوده و موظف است پس از خرید بیمه‌نامه توسط کاربر، در اولین ساعت اداری اقدام به شروع فرایند صدور و یا کارشناسی بیمه‌نامه نماید. در مواردی که مغایرت قیمت بین حق بیمه و مبلغ پرداختی کاربر وجود دارد، کاربر موظف خواهد بود مابه التفاوت را پرداخت کند.

  7. به منظور ارائه ی خدمت بهتر و مستمر، تمام مشخصات کاربر از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و تلفن ثابت، نشانی، مشخصات خودرو و... در پایگاه های داده ی بیمه لند ثبت و نگه داری می شود. بیمه لند متعهد است که رعایت حسن امانت داری را نموده و از این داده ها صرفا در راستای منافع کاربر و ارائه خدمات مناسب تر بیمه ای و غیر بیمه ای به وی استفاده نماید. هم چنین بیمه لند متعهد است در صورت درخواست کاربر، بدون قید و شرط از نگه داری اطلاعات وی خودداری کند.

  8. جهت اطلاع رسانی رویدادهایی مانند نزدیک شدن زمان انقضای بیمه نامه یا بیمه نامه های جاریِ کاربر، خدمات و سرویس‌های ویژه یا کمپین های تخفیف، ممکن است بیمه لند برای کاربران وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربر تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشد، می‌تواند عضویت در دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کند.

  9. کلیه اصول، رویه‏‌ها، محتواهای تولیدی و خدمات ارائه شده در بیمه لند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

  10. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات بیمه لند تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود. کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر وی از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ورود به سایت
ورود / ثبت نام به سایت
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت